Mosaic Formatter (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
