Mosaic Formatter (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
