mosparo Integration (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Host
gl: Anfitrión

en: General
gl: Xeral

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: About
gl: Información

en: Public key
gl: Clave pública

en: Private key
gl: Clave privada

en: label
gl: etiqueta
