mosparo Integration (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Host
he: שם שרת

en: General
he: כללי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: About
he: אודות

en: label
he: תווית
