mosparo Integration (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Host
hi: होस्ट

en: General
hi: सामान्य

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: About
hi: के बारे में

en: label
hi: लेबल

en: UUID
hi: युयुआइङी
