mosparo Integration (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Host
hr: Poslužitelj

en: General
hr: Općenito

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis
