mosparo Integration (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Host
ro: Gazdă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Spam control
ro: Control de spam

en: About
ro: Despre

en: label
ro: etichetă
