mosparo Integration (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Host
th: โฮสต์

en: General
th: ทั่วไป

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
