mosparo Integration (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: General
vi: Tổng quát

en: About
vi: Giới thiệu

en: Public key
vi: Khóa công khai

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: label
vi: nhãn
