mosparo Integration (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Host
ar: المستضيف

en: General
ar: عام

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID
