mosparo Integration (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: About
bo: གསལ་བཤད
