mosparo Integration (1.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Label
ca: Etiqueta

en: Host
ca: Servidor

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: About
ca: Detalls

en: Public key
ca: Clau pública

en: Private key
ca: Clau privada
