mosparo Integration (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: General
cy: Cyffredinol

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus

en: Private key
cy: Allwedd preifat
