mosparo Integration (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Read more
eo: Legu pli

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Host
eo: Gastiganto

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
