mosparo Integration (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Host
fa: میزبان

en: General
fa: عمومی

en: About
fa: درباره
