mosparo Integration (1.0.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Host
fr: Hôte

en: General
fr: Général

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Spam control
fr: Contrôle du pollupostage

en: About
fr: À propos

en: Public key
fr: Clé publique

en: Private key
fr: Clé privée

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Advanced elements
fr: Éléments avancés

en: Also works with the base form ID.
fr: Fonctionne également avec le nom de base des identifiants de formulaires.
