mosparo Integration (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Host
hy: Հոսթ

en: General
hy: Ընդհանուր
