mosparo Integration (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Label
it: Etichetta

en: General
it: Generale

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Spam control
it: Controllo spam

en: About
it: Informazioni

en: Public key
it: Chiave pubblica

en: Private key
it: Chiave privata
