mosparo Integration (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Label
ja: ラベル

en: Host
ja: ホスト

en: General
ja: 全般

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: About
ja: アバウト

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Advanced elements
ja: 高度な要素
