mosparo Integration (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Read more
jv: Candhaké

en: Label
jv: Judul

en: General
jv: Umum

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: About
jv: Ngenani
