mosparo Integration (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Label
kk: Атауы

en: Host
kk: Хост

en: General
kk: Басты
