mosparo Integration (1.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
