mosparo Integration (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Label
lt: Etiketė

en: Host
lt: Serveris

en: General
lt: Bendras

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: About
lt: Apie

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai
