mosparo Integration (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Label
lv: Etiķete

en: Host
lv: Serveris

en: General
lv: Galvenie

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: About
lv: Par

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Private key
lv: Privātā atslēga
