mosparo Integration (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Label
pl: Etykieta

en: General
pl: Ogólne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: About
pl: O stronie

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Private key
pl: Klucz prywatny
