mosparo Integration (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Read more
sl: Preberite več

en: Label
sl: Oznaka

en: Host
sl: Gostitelj

en: General
sl: Splošno

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: About
sl: O modulu
