mosparo Integration (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Label
te: లేబుల్

en: General
te: సాధారణ

en: About
te: గురించి
