mosparo Integration (1.0.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Host
be: Хост

en: General
be: Агульны

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: About
be: Аб

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Private key
be: Прыватны ключ
