mosparo Integration (1.0.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Read more
da: Læs mere

en: Label
da: Etiket

en: Host
da: Værtsnavn

en: General
da: Generelt

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: About
da: Om

en: Public key
da: Offentlig nøgle

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer

en: Also works with the base form ID.
da: Virker også med den grundlæggende formular-ID.
