mosparo Integration (1.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Label
fi: Tunnus

en: Host
fi: Isäntä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: About
fi: Tietoja

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Private key
fi: Yksityinen avain
