mosparo Integration (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Host
ta: புரவலன்

en: General
ta: பொது

en: About
ta: பற்றி
