mosparo Integration (1.0.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Read more
ast: Lleer más

en: Label
ast: Etiqueta

en: Host
ast: Sirvidor

en: General
ast: Xeneral
