mosparo Integration (1.0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Read more
az: Ətraflı

en: ID
az: İD

en: General
az: Əsas

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında
