mosparo Integration (1.0.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Label
de: Beschriftung

en: General
de: Allgemein

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: About
de: Über

en: Public key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: Advanced elements
de: Fortgeschrittene Elemente

en: Also works with the base form ID.
de: Funktioniert auch mit der Basisformular-ID.
