mosparo Integration (1.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: General
eu: Orokorra

en: About
eu: (r)i buruz
