mosparo Integration (1.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Read more
id: Selengkapnya

en: General
id: Umum

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: About
id: Tentang
