mosparo Integration (1.0.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Read more
nl: Lees meer

en: General
nl: Algemeen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: About
nl: Over

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Advanced elements
nl: Geavanceerde elementen
