mosparo Integration (1.0.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Read more
ps: نور ولولی

en: ID
ps: پېژند

en: Host
ps: کوربه

en: General
ps: ټوليز

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
