mosparo Integration (1.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Label
tr: Etiket

en: Host
tr: Sunucu

en: General
tr: Genel

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: About
tr: Hakkında
