mosparo Integration (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: General
el: Γενικά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
