mosparo Integration (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Read more
is: Lesa meira

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Host
is: Vél

en: General
is: Almennt

en: About
is: Um
