mosparo Integration (1.0.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Label
ka: სათაური

en: Host
ka: ჰოსტი

en: General
ka: ზოგადი
