mosparo Integration (1.0.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Label
km: ស្លាក

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: General
km: ទូទៅ​

en: About
km: អំពី
