mosparo Integration (1.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: General
mr: साधारण
