mosparo Integration (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Host
ne: होस्ट

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
