mosparo Integration (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Read more
ru: Подробнее

en: Label
ru: Метка

en: Host
ru: Хост

en: General
ru: Общий

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: About
ru: Информация

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Private key
ru: Личный ключ
