mosparo Integration (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Label
sk: Označenie

en: Host
sk: Hostiteľ

en: General
sk: Všeobecné

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: About
sk: Informácie o

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Private key
sk: Súkromný kľúč
