mosparo Integration (1.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Read more
uk: Читати далі

en: Label
uk: Мітка

en: Host
uk: Хост

en: General
uk: Загальне

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: About
uk: Про модуль

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Advanced elements
uk: Розширені елементи

en: Also works with the base form ID.
uk: Також працює з основним ідентифікатором форми.
