Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Date
oc: Data

en: User
oc: Utilizaire

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Other
oc: Autre

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: The entity type.
oc: Lo tipe d'entitat.

en: Master
oc: Maître
