Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Date
uk: Дата

en: User
uk: Користувач

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Desc
uk: Спад

en: Other
uk: Інше

en: Number of days
uk: Число днів

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: The entity type.
uk: Тип сутності.

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity id
uk: Id сутності

en: User types
uk: Користувацькі типи
